Wyniki stosowania
O Kordicepsie
Działanie kordicepsu
Skład preparatów
Faradyczne pasy
Media o Kordicepsie
O Kordicepsie
Na Wschodzie Kordiceps od niepamiętnych czasów uważany jest za najbardziej pożyteczny spośród wszystkiego, co rośnie na Ziemi. W Chinach Kordiceps nazywają "Darem bogów", ponieważ żadna inna roślina nie posiada takiej wyjątkowej mocy. Nowe preparaty na bazie Kordicepsu korporacji Fohow-Feniks" na chwilę obecną stanowią najnowocześniejsze osiągnięcie światowej nauki i techniki. Ich kompleksowy skład uwzględnia wszystkie naukowe wymogi, zasady medycyny chińskiej i farmakologii. Najnowsza technologie pozwalają na maksymalne zachowanie aktywnych komponentów i usunięcie nieskutecznych składników i domieszek. Podnosi to przyswajalność preparatów przez organizm, zapewniając jeszcze większą skuteczność działania. Moc i specyfikacja stężonych płynnych form otrzymywanych z zawartości komórek grzybów wyższych, przede wszystkim Kordicepsu oraz Linchzhi i Grzyba Aromatycznego polega głównie na tym że są to preparaty w stu procentach systemowe. Systemowe działanie tych preparatów polega na szybkim regulowaniu pracy wszystkich systemów organizmu dzięki unikalnemu składowi. Oprócz tego, naturalna siła Kordicepsu i innych znanych grzybów wschodnich została wielokrotnie spotęgowana dzięki oryginalnej recepturze i niedoścignionej do tej pory przez nikogo biotechnologii przygotowania preparatów na naturalnej bazie.


Medycyna chińska, Fohow, Feniks, Kordiceps, kordyceps, kordiceps, cordycepin, kordycepina, mikroelementy, w płynie, suplementy diety, algi, bady, witaminy, wyciąg, biologicznie aktywne suplementy diety, bioimmunoregulatory, bio, immuno, regulatory, grzybki, grzyby wyższe, spirulina, hitozan, oczyszczanie, oczyszczenie, odżywienie, witamina E, biologicznie aktywna witamine e, regeneracja, wyciąg z pestek winogron, maseczki, globulki, paradontoza, podpaski, nano, odchudzanie, pobudzanie, terapia, fizykoterapia, minerały, nefryt, magnesy, magnesoterapia, oczyszczacz jelit, bóle kręgosłupa, bóle stawów, żółtaczka typu b, żółtaczka typu c, zaćma, jaskra, prostata, aids, parkinson, alzheimer, nadkwasota, pożyteczna flora bakteryjna, Linchzhi, Reishi, Cordyceps, Shiitake


Medycyna chińska, Fohow, Feniks, Kordiceps, kordyceps, kordiceps, cordycepin, kordycepina, mikroelementy, w płynie, suplementy diety, algi, bady, witaminy, wyciąg, biologicznie aktywne suplementy diety, bioimmunoregulatory, bio, immuno, regulatory, grzybki, grzyby wyższe, spirulina, hitozan, oczyszczanie, oczyszczenie, odżywienie, witamina E, biologicznie aktywna witamine e, regeneracja, wyciąg z pestek winogron, maseczki, globulki, paradontoza, podpaski, nano, odchudzanie, pobudzanie, terapia, fizykoterapia, minerały, nefryt, magnesy, magnesoterapia, oczyszczacz jelit, bóle kręgosłupa, bóle stawów, żółtaczka typu b, żółtaczka typu c, zaćma, jaskra, prostata, aids, parkinson, alzheimer, nadkwasota, pożyteczna flora bakteryjna, Linchzhi, Reishi, Cordyceps, Shiitake
Rośnie w wysokich górach CHIN i TYBETU. Latem rośnie jako grzyb, a zimuje w larwie motyla, jako pasożyt, by wiosną znów rosnąć w postaci grzyba. Jako pasożyt odżywia się korzeniami roślin wysokogórskich ( RDEST, ASRAGAŁ, OFIOPOGON ). Jest bardzo odporny na chłód i zimno.

ZASTOSOWANIE KORDICEPSU PRZYNIOSŁO NAJWIĘKSZĄ
EFEKTYWNOŚĆ W NASTĘPUJĄCYCH PRZYPADKACH:
1. Schorzenia układu oddechowego.
Kaszel, osłabienie, potliwość, złe samopoczucie, osłabienie płuc, niemoc - widoczny efekt przyjmowania kordicepsu, astma, gruźlica, rozedma płuc - doskonały efekt zastosowania kordicepsu.

2. Schorzenia nerek.
Współczesna medycyna udowodniła, że zastosowanie kordicepsu poprawia wymianę materii w nerkach, poprawia funkcję nadnerczy, dynamikę komórek tkanki nerkowej, sprzyja usuwaniu toksyn, zmniejsza uszkodzenia kanalików nerkowych, zapobiega powtórnemu zakażeniu nerek, zapobiega hiperfosforyzacji, sprzyja usuwaniu bólu w okolicach lędźwiowych, zapobiega nietrzymaniu moczu i polucjom.

3. Schorzenia naczyń krwionośnych serca.
W sposób umiarkowany i ciągły kordiceps polepsza przepływ krwi w naczyniach krwionośnych serca, reguluje stosunek wapnia i fosforu we krwi. Powstrzymuje tworzenie się skrzepów pochodzenia kolagenowego, współczynnik tej inhibicji dochodzi do 48,5%.

4. Schorzenia wątroby - marskość wątroby, żółtaczka.
Kordiceps jest istotnym środkiem poprawiającym funkcję wątroby, a jednocześnie jest bardzo ważny w profilaktyce marskości wątroby. Na dzień dzisiejszy ani w Chinach, ani w innych częściach świata nie ma bardziej efektywnego preparatu w terapii marskości wątroby.

5. Schorzenia krwi.
Przy takich schorzeniach krwi jak białaczka, preparat ma efekt terapeutyczny i wspomagający, a ponadto zapobiega przejściu białaczki w stadium złośliwe.

6. Schorzenia nowotworowe.
Kordiceps jest efektywnym środkiem w zwalczaniu nowotworów, szczególnie w późnym stadium. Dotyczy to głównie wątroby, nerek, układu oddechowego. Kordiceps wpływa na usuwanie głównego ogniska schorzenia w zaatakowanych organach, a ponadto polepsza ich stan i funkcjonowanie. Oprócz tego podwyższa aktywność leukocytów, co pozwala na szybkie zastosowanie radio- i chemioterapii. Przy niezłośliwym nowotworze mózgu działanie preparatu jest doskonałe.

7. Działanie oczyszczające.
Kordiceps będąc preparatem nietoksycznym, sprzyja usuwaniu z wątroby, nerek i płuc toksyn, w tym również zanieczyszczeń pochodzących z leków.

8. Preparat odbudowujący i wzmacniający.
Kordiceps majużdobrąopinięjako środek odbudowujący i wzmacniający. Może być również środkiem profilaktycznym dla wszystkich wcześniej wymienionych schorzeń.
PROFILAKTYKA KORDICEPSOWA A NOWOTWORY
Eliksir "Feniks" i Eliksir "Trzy Klejnoty Feniks" zawiera polisacharydy, lentinian, kwas Linchzhi , kwas kordicepsowy, uridynę, adeninę, triterpen, polipeptydy, glikopeptydy, enzymy, białka, wiele aminokwasów, witaminy B1, B2, B12 i K, alkaloidy i inne składniki, a ponadto potas, sód, wapń, magnez, żelazo, miedź, mangan, selen i inne mikroelementy, które charakteryzują się bardzo dużą bioaktywnością. Wpływają one na organizm człowieka zarówno każdy z osobna, jak i razem na zasadzie synergizmu.

Linchzhi i Kordiceps w pierwszym rzędzie stymulują aktywność funkcjonujących komórek (są to LAK-komórki czyli zaktywizowane limfokiny-zabójcy), które "budzą się" pod wpływem T-komórek, makrofagów M8, naturalnych zabójców NK-komórek, limfocytów i innych) i czynnik komórkowy drogą wzmocnienia bioaktywnej ruchliwości układu siateczkowo-śródbłonkowego i niszczenia komórek nowotworowych, dzięki czemu można przejąć kontrolę nad rozrostem nowotworu, aż do jego zmniejszenia.

Bardziej konkretnie wygląda to w sposób następujący:
1) Po pierwsze:
ożywia i aktywizuje funkcjonujące komórki organizmu,
zwiększa możliwości organizmu w walce z nowotworami (wytruwanie, rozpuszczanie komórek nowotworowych),
przyczynia się do znacznego podwyższenia własnych (autonomicznych) możliwości organizmu
do niszczenia komórek nowotworowych średnio o 82%,
powoduje syntezę i wydzielanie czynnika komórkowego gwarantując zdrowie komórkom organizmu.

2) Po drugie:
hamuje wytwarzanie immunodperesantu przez komórki nowotworowe,
powoduje, że komórki nowotworowe stają się dostępne dla komórek-zabójców,
przywraca i nasila wrażliwość organizmu na komórki rakowe,
wzmacnia antyrakową funkcję układu odpornościowego,
usuwa wolne rodniki,
obniża potencjał powierzchniowy komórek rakowych,
wywołuje powtórną mutację genomu rakowego włączając proces programowanej śmierci komórek nowotworowych,
aktywizuje również komórki szpiku kostnego w kierunku syntezy białek, DNA, RNA,
przyspiesza proces rozmnażania się komórek szpiku kostnego drogą podziału, intensyfikuje jego funkcję krwiotwórczą.

3) Po trzecie:
Kwas Linchzhi posiada funkcję niszczenia komórek rakowych. Doświadczenia przeprowadzone na zwierzętach wykazały, że eliksir ten wywołuje silny efekt hamowania wielu rodzajów przerzutów:
m.in. jest on skuteczny w 82,5-89,1% w przypadku raka Rawejsa,
58,5-76,2% jest skuteczny w przypadku białaczki P388,
do 62,1 % jest skuteczny w raku wątroby AH-13, AH7974, AH-66F,
w 83,1-92% - w przypadku mięsaka sarcoma - 180,
72,2-85,7% - w acytnym raku Erlicha (EAC),
w 42,7-56% jest skuteczny przy acytnym raku wątroby,
w 86-98% - w przypadku mięsaka miofibroblastycznego.

Funkcja przeciwrakowa Eliksiru "Feniks"
Działanie eliksiru Feniks charakteryzuje się doskonałą skutecznością w wielu rodzajach nowotworów w różnych stadiach. Przejawia się to w sposób następujący:
1) Preparat wzmacnia efekt terapeutyczny: przyjmowanie preparatu podczas radio- i chemoterapii wzmacnia efekt hamowania nowotworu i zwiększa skuteczność działania chemioterapii o 68,3-76,5%, okres jej stosowania skraca się o 26%, natomiast skuteczność radioterapii zwiększa się o 26,5-33,9%.

2) Stwarza możliwość zwalczenia nowotworu: włącza osoby będące na granicy śmierci do procesu zdrowienia i w takim stadium nowotworu umożliwia dalsze stosowanie chemioterapii i kontynuowanie walki z rakiem w przypadku 12,8-26,6% z ogólnej liczby osób. Zażywanie preparatu po operacji usunięcia nowotworu przyspiesza rekonwalescencję i gojenie się ran, co umożliwia człowiekowi szybsze przejście do chemio- i radioterapii.

3) Hamuje szybkie odradzanie się nowotworu: w pewnym stopniu umożliwia rozwiązanie problemu puchliny brzusznej, a także poradzenie sobie z gromadzeniem się wody w obrębie klatki piersiowej.

4) Zmniejsza uboczne reakcje toksyczne:
po radio- i chemoterapii obniża toksyczne reakcje uboczne, ułatwia sytuację w przypadku zakłócenia funkcji szpiku kostnego. 82,6-86,3% osób ma poziom leukocytów w granicach normy; 52,8-67,5% osób nie ma reakcji wymiotnej, u innych wymioty ustają w ciągu 1-3 dni; u 16,5-25% osób zatrzymuje się proces wypadania włosów, u 96% osób normalizuje się odżywianie i sen.

5) Polepsza jakość życia: obserwowane jest znaczne polepszenie jakościżycia w ciągu całego okresu trwania
walki z nowotworem, zwiększa się ilość przyjmowanych pokarmów, polepsza się sen, przywracany jest stan rześkości, wzmacnia się siła fizyczna. U 92% osób poziom limfocytów wraca do normy, u 58% -znikają zaparcia, u 73% - zmniejszają się bóle, 65% leżących zaczyna wstawać i zażywać ruchu.

6) Zwiększa się długość życia: u wszystkich osób zażywających preparatw trakcie kuracji obserwuje się wydłużenie wcześniej prognozowanejdługości życia.
Copyright © 2010-2024 by Fohow-centrum.pl Created by Sitedemia.pl