Misja firmy
Historia korporacji
Dr.Arkadij Gamperis
Certyfikaty
Historia korporacji
Historia korporacji Fohow Feniks
SŁOWO O KORPORACJI FENIKS
W roku 1992 w Chinach pojawiły się pierwsze na świecie preparaty, zawierające w swoim składzie komórki grzybów wyższych. Stworzona została nowa generacja biologicznie aktywnych suplementów diety czyli bioimmunoenergoregulatorów o szybkim działaniu.
W ciągu ostatnich kilkudziesięciu lat Chiny stały się nie tylko światowym liderem w zakresie wielu nowych kierunków naukowo-badawczych, ale również nowatorem w rozwoju nie tylko chińskiej, ale i całej medycyny wschodniej. Ponad dziesięć lat temu w Chinach został zrealizowany unikalny projekt państwowy. W światowej historii rozwoju technologii produkcji biologicznie aktywnych dodatków rozpoczął się nowy istotny etap.
Po raz pierwszy na świecie wyprodukowano stężone preparaty z komórek grzybów wyższych w postaci płynnej - tzw.bioimmuno- energoregulatory o szybkim działaniu. Jako materiał do tych preparatów zostały użyte wyższe grzyby: głównie Kordiceps chiński, Linchzhi (Reishi), Shiitake. Wykorzystanie współczesnych biotechnologii - koncentracja próżniowa, ekstrahowanie komórek grzybów w warunkach niskich lub wysokich temperatur, pozwoliło uzyskać niespotykane dotąd BAD-y (biologicznie aktywne dodatki). W ciągu ostatniego dziesięciolecia ludność wielu krajów na świecie ma możliwość stosowania i oceny skuteczności tych preparatów. W wielu wysoko rozwiniętych krajach preparaty zostały zarejestrowane jako biologicznie aktywne dodatki np.: prestiżowy amerykański certyfikat jakości FDA, francuski certyfikat i rekomendacja do stosowania tych BAD-ów w krajach Unii Europejskiej. Te pozbawione środków dopingowych preparaty z dużym powodzeniem stosują sportowcy wielu krajów np.: narodowe reprezentacje Chin, Litwy, Łotwy.
Badacze amerykańscy ustalili, że dodatki do żywności wyprodukowane z użyciem chińskiego grzyba Cordiceps sinensis, wyraźnie zwiększają siłę mięśni i podnoszą wytrzymałość organizmu. Wyniki pracy uczonych zostały przedstawione na zjeździe Amerykańskiego Towarzystwa Fizjologicznego (American Physiological Society). Wyjaśniono, że użycie ekstraktów z wyższych grzybów chińskich prowadzi do bardziej skutecznego przyswajania tlenu przez komórki organizmu i pozwala sportowcom wytrzymywać z powodzeniem długotrwałe obciążenia fizyczne.
Naukowcy chińscy nie stoją w miejscu i przez cały czas prowadzą badania. Opracowana technologia produkcji szybko działających bioimmunoenergoregulatorów szybkiego działania otrzymywanych z grzybów wyższych, kilka lat temu została znacznie udoskonalona. Można zauważyć, że chińska korporacja FOHOW - FENIKS podąża za czasem i jest stale na bieżąco z szybkim rozwojem technologii. Jako jedynej w Chinach, korporacji FOHOW podlega Instytut Naukowo - Badawczy, w którym prowadzone są prace z zakresu opracowywania nowych BAD-ów i ich technologii produkcji. Prowadzone są badania nad bezpieczeństwem preparatów, określana jest ich skuteczność i wiele innych. Instytutem Naukowo - Badawczym kieruje twórca współczesnej medycyny chińskiej, akademik TAN JUCZŻI, w przeszłości osobisty lekarz Mao Tse Tunga, konsultant wielu najwybitniejszych działaczy w Chinach i poza ich granicami.
Profesor Tan Juczżi jest honorowym członkiem Instytutu Naukowo- Badawczego Tradycyjnej Medycyny Chińskiej, profesorem honoris causa Uniwersytetu Tradycyjnej Medycyny Chińskiej i Farmakologii, naczelnym lekarzem kraju, promotorem naukowym osób ubiegających się o tytuł naukowy. Wniósł on ogromny wkład w rozwój nauki związanej z Teorią Tradycyjnej Medycyny Chińskiej i Farmakologii, Tradycyjnej Kultury Zachowania Zdrowia i Zdrowego Odżywiania, oftalmologii itd. Otrzymał wiele nagród rangi państwowej i ministerialnej. Wydał ponad 20 publikacji naukowych i jest autorem czterech prac naukowych. Wniósł znaczny wkład w popularyzację Kultury Zachowania Zdrowia i Metod Tradycyjnej Medycyny Chińskiej na całym świecie, jest bardzo znanym naukowcem w kraju i poza granicami Chin, jest też laureatem Międzynarodowej Nagrody Naukowej im. A. Einsteina.

Organizacja składa się z kilkudziesięciu znanych ekspertów, w tym grupa znanych ekspertów tradycyjnej chińskiej medycyny, biologów, inżynierów produkcji itp. Zanajdują się oni rankingu najlepszych zespołów badawczych, tworzących trzy systemy, w tym centrum rozwoju badań, kontroli i centrum testowanie, centrum produkcji próbnej. Przestrzeganie trzech zasad rozwoju produktów w Korporacji Fohow , organizacja zbadała dziesiątki doskonałych dla zdrowia produktów.

Medycyna chińska, Fohow, Feniks, Kordiceps, kordyceps, kordiceps, cordycepin, kordycepina, mikroelementy, w płynie, suplementy diety, algi, bady, witaminy, wyciąg, biologicznie aktywne suplementy diety, bioimmunoregulatory, bio, immuno, regulatory, grzybki, grzyby wyższe, spirulina, hitozan, oczyszczanie, oczyszczenie, odżywienie, witamina E, biologicznie aktywna witamine e, regeneracja, wyciąg z pestek winogron, maseczki, globulki, paradontoza, podpaski, nano, odchudzanie, pobudzanie, terapia, fizykoterapia, minerały, nefryt, magnesy, magnesoterapia, oczyszczacz jelit, bóle kręgosłupa, bóle stawów, żółtaczka typu b, żółtaczka typu c, zaćma, jaskra, prostata, aids, parkinson, alzheimer, nadkwasota, pożyteczna flora bakteryjna, Linchzhi, Reishi, Cordyceps, ShiitakeCertyfikaty i dyplomy korporacji FOHOW-FENIKS

Korporacja FOHOW-FENIKS odnotowała
najwyższe międzynarodowe certyfikaty jakości
GMP, HACCP, ISO. czytaj więcej...
Copyright © 2010-2024 by Fohow-centrum.pl Created by Sitedemia.pl